CO UMÍME NABÍDNOUT?

Našim klientům rádi poskytneme kompletní služby od prvotní architektonické studie, dokumentace pro stavební povolení / provedení stavby až po návrh a detailní zkreslení interiéru. A tam naše služby nekončí. S interiéry Vám rádi pomůžeme i po realizační stránce a nabídneme naše praxí odzkoušené dodavatele, kteří drží termíny a u kterých Vám umíme nabídnout příznivější ceny. Aby vše hladce proběhlo, je dobré nás na stavbu občas pozvat coby autorský dozor.

Naše portfolio pro zjednodušení rozdělujeme na tři sekce viz níže.

PRIVATE

Návrhy a realizace privátních interiérů pro bydlení a rekreaci. Specializujeme se na kompletní rekonstrukce starších nemovitostí a dostavby jednotek ve standardu shell and core a whitewall. Naši dokumentaci interiéru dělíme na studii (spaceplany, vizualizace) a navazující dokumentaci provedení interiéru, která slouží jako zadání pro realizační a subdodavatelské firmy. Finálním výstupem je excel s výkazem všech položek interiéru, které Vám oceníme u našich spolupracujících a dodavatelských firem. Realizace našimi firmami není podmínkou. V návaznosti na dlouhodobé spolupráce však umíme nabídnout zajímavější podmínky a odzkoušené realizátory / subdodavatele.

projekty

PUBLIC

Návrhy a realizace komerčních a veřejných interiérů. Rádi navrhujeme restaurace, kavárny, kanceláře a obchodní prostory. Naši dokumentaci interiéru dělíme na studii (spaceplany, vizualizace) a navazující dokumentaci provedení interiéru, která slouží jako zadání pro realizační a subdodavatelské firmy. Finálním výstupem je excel s výkazem všech položek interiéru, které Vám oceníme u našich spolupracujících a dodavatelských firem. Realizace našimi firmami není podmínkou. V návaznosti na dlouhodobé spolupráce však umíme nabídnout zajímavější podmínky a odzkoušené realizátory / subdodavatele.

projekty

HOUSE

Návrhy rodinných domů, vil, objektů pro rekreaci, ale také například hotelů, apartmánových a bytových domů. Začínáme standardně předprojektovou přípravou a architektonickou studií. Umíme nabídnout všechny další fáze dokumentace díky spolupracujícím projektantům a profesantům. Navazující fáze dokumentace: dokumentace k územnímu rozhodnutí, dokumentace ke stavebnímu povolení, dokumentace provedení stavby a inženýring spočívající v povolovacím procesu stavby.

projekty