Architektnicko realitní služby

Našim klientům rádi poskytneme kompletní služby od prvotní architektonické studie, dokumentace pro stavební povolení / provedení stavby až po návrh a detailní zkreslení interiéru. A tam naše služby nekončí. S interiéry Vám rádi pomůžeme i po realizační stránce a nabídneme naše praxí odzkoušené dodavatele, kteří drží termíny a u kterých Vám umíme nabídnout příznivější ceny. Aby vše hladce proběhlo, je dobré nás na stavbu občas pozvat coby autorský dozor.

Naše portfolio pro zjednodušení rozdělujeme na tři sekce viz níže.

Návrh spolupráce v bodech

  • naše služby jsou ideální pro nadstandardní jednotky před rekonstrukcí, ve whitewallu nebo stavu shell and core. Kdy studie s obrázky budoucího stavu jednotky prodává nemovitost nejlépe.
  • architektonický projekt/studii zpracujeme po podpisu výhradní smlouvy na prodej, který bude svěřen nám a našemu realitnímu specialistovi. Za architektonickou studii v této fázi nic neplatíte. Pokud nás kontaktujete prostřednictvím mailové adresy, rádi zašleme vzor architektonické studie.
  • nemovitost díky architektonické studii budeme moci nabídnout za vyšší než Vámi uvedenou cenu. Jelikož prodáváme nemovitost a zároveň i vizi a projekt. Orientačně nemovitosti nabízíme cca 10-15% více.
  • provize architektonické kanceláři činí 3-5% z kupní ceny bez DPH. V této provizi je zahrnut architektonický projekt, kompletní realitní servis včetně fotek stávajícího stavu, úschova peněz, právní servis atd.

projects